ЖК "Європейське Місто", с. Крюківщина

Київська обл.
c.Крюковщіна,
вул. Жулянська 2а,
ЖК «Європейське місто»

+38 098 3197717

+38 066 9618477

Instagram : @vse_gladko_k

Філія VseGladko під Києвом, с. Крюківщина (ЖК "Європейський Місто")

У найближчому передмісті Києва, в с. Крюківщина, розташована одна з філій нашого центру лазерної епіляції та косметології VseGladko. Це означає, що жителі передмістя можуть без пробок і витрати часу отримати якісні та сучасні послуги б'юті-сфери. Крюківщина, як і багато інших селищ і міст недалеко від столиці, забудовується швидкими темпами, і також активно заселяються молодими сім'ями та соціально активними людьми. І, звичайно, більшість послуг повинно бути доступно і в передмістях, а не тільки в центрі столиці. Кав'ярні, масажні салони, приватні садочки та школи, тренажерні зали, і безумовно, косметолог, лазерна епіляція, ін'єкції ботокса і диспорта, контурна пластика і нігтьової сервіс - все це повинно бути присутнім і доступним і жителям передмістя.

Тим більше, що наш філіал якраз і надає найбільш затребувані послуги б'юті-сфери:

  • Косметолог Крюківщина
  • Лазерна епіляція Крюківщина
  • Масаж Крюківщина
  • Ін'єкції краси (ін'єкції проти зморшок) Крюківщина

Якщо Ви живете в районі Окружної дороги (м. Вишневе, с. Гатне, метро Теремки, р-н Жуляни, м.Боярка, с. Тарасівка) - наш філіал стане справжньою знахідкою для активних людей, які піклуються про свою зовнішність.

Фахівці нашого центру - це дипломовані і сертифіковані медпрацівники і косметологи, які проведуть Вам повноцінну консультацію, дадуть відповідь на всі питання, обговорять протипоказання і розкажуть, про кожну процедурі від А до Я. І, звичайно, проведуть будь-яку, обрану Вами процедуру, якісно і безпечно .

Не потрібно їхати до Києва! Косметолог, лазерна епіляція, уколи краси, контурна пластика, ліполітики проти целюліту і багато інших процедури тепер доступні у Вас майже під домом!