Обладнання

Лазерна епіляція

Для проведення лазерної епіляції ми використовуємо тільки діодні лазери. Це обумовлено тим, що саме технологія діодного лазера дозволяє зробити процедуру видалення волосся безпечно і максимально ефективно. Пролонговані дослідження показали, що лазерна епіляція на діодному лазері є абсолютно безпечною процедурою для людини і її внутрішніх органів.

У своїй роботі ми вважаємо найважливішим критерієм відбору обладнання саме безпеку! Так само на сьогоднішній день не малу роль грає і комфорт при проведенні процедури лазерної епіляції. Що б кожен наш клієнт був задоволений, а не йшов на процедуру як на тортури, ми організували роботу на сучасних моделях лазерів, які обладнані потужною системою охолодження.

У наших центрах представлені апарати D-las 55 plus (2019 рік) і апарати Adonyss Dio Pulse 808 (2020 рік). Всі апарати мають необхідний пакет сертифікатів і дозволів.

Видалення судинних утворень

Багато з нас знайомі з таким косметичним дефектом, як судинні сіточки або судини, дуже близько розташовані до шкіри. Практично у всіх людей зустрічаються такі прояви, але вони бувають різної вираженості і локалізації. Звертатися до судинного фахівця варто, якщо така проблема виникла на обличчі, шиї та інших видимих ​​ділянках шкіри, і ви хочете від неї позбутися.

Видалення судинних сіточок і гемангіом ми проводимо на апараті Star Vein - це діодний лазер, який вже встиг підкорити всіх чудовими результатами. Під впливом світлової енергії, яку видає цей апарат, лікар з легкістю і безконтактно склеює судини, внаслідок чого вони зникають. Лазер допоможе впорається з судинами шириною до 3 мм, з куперозом на обличчі, почервонінням і судинними зірочками.

Видалення тату і татуажу

У сучасному світі татуаж і татуювання вже нікого не дивують і це стало нормою життя нашого суспільства. Будь-яка людина має право виглядати так, як вона хоче і видозмінювати своє тіло за власним бажанням. Принцип тату і татуажу дуже схожий; різниця тільки в глибині нанесення фарби і в способі її нанесення. Татуаж часто використовують жінки на обличчі для вирішення косметичних завдань, а тату - це умовно постійні малюнки на тілі, які роблять майстри як чоловікам, так і жінкам.

Але бувають ситуації, коли тату і татуаж з різних причин потрібно видалити. Для цього і проводиться послуга: лазерне видалення тату і татуажу.

Це копітке завдання найкраще виконує неодимовий лазер, який представлений у нас в центрах. За допомогою такого лазера ми можемо за кілька (кількість процедур індивідуальна) сеансів прибрати невдалий або старий і немодний татуаж або татуювання.