Масаж

Масаж: кращі техніки для вашого здоров'я

Друзі, ми з радістю ділимося з вами новиною про відкриття масажного кабінету в нашій філії на Петропавлівській Борщагівці. Тому, всім, хто шукає масаж на Петропавлівській Борщагівці - ласкаво просимо до нас!
Види масажу, які ми надаємо:

 • загальний масаж тіла
 • антицелюлітний (лімфодренажний, медовий)
 • масаж шийно-комірцевої зони
 • масаж спини
 • баночний масаж
 • тейпування

Це основні види масажу, які покликані вирішувати багато різних проблем зі здоров'ям і самопочуттям. Про користь масажу вже написано безліч літератури і статей на сайтах, і це як раз той вид послуг, про який часто наші клієнти і відвідувачі вже добре обізнані. Тому перерахуємо нижче тільки показання для проведення того чи іншого виду масажу.

Загальний масаж тіла

Такий вплив найбільш повноцінно активує всі процеси в організмі і надає відновлює дію на нього. Загальний масаж може виконуватися як вручну, так і з застосуванням спеціальних пристосувань (апаратний масаж тіла). Методика масажу та арсенал доп.оборудования підбирається для кожного відвідувача індивідуально.
Також загальний масаж тіла може бути як стимулюючим, так і розслаблюючим. Це відмінна можливість порелаксировать або зробити подарунок близьким людям, подарувавши приміщення масажної студії.
При загальному масажі задіюється все тіло: розминається спина, шийно-коміркова зона, поперек, ноги, руки, голова і особа. За побажанням клієнта можна внести будь-які зміни в сеанс загального масажу.
Ціна на загальний масаж тіла залежить від методики виконання і для нашого регіону (Петропавлівська Борщагівка) у нас середня ціна, але відмінна якість!

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж (лімфодренажний масаж) - супер популярний вид масажу серед наших клієнток. Особливо попит на нього зростає до літа, коли потрібно вивести зайву рідину з організму, опрацювати застійні процеси і зменшити обсяги. Ніщо так ефективно не бореться з целюлітом і набряком, як лімфодренажний масаж. Навіть, якщо ви проходите будь-які інші процедури проти «апельсинової кірки», будь-який фахівець вам порадить паралельно відвідувати сеанси масажу. Саме антицелюлітний масаж є ефективним і безпечним, і має дуже мало протипоказань.
Наші фахівці володіють багатьма техніками виконання антицелюлітного масажу, також ми активно застосовує допоміжні засоби, такі як спеціальні креми, вакуумні банки, масажери, щітки, обгортання та ін.
У підсумку, вже з перших сеансів ви помітите істотне зменшення обсягів, а через 5-7 Секанс - помітне зменшення проявів целюліту.

Масаж шийно-комірцевої зони

Виконується при ряді показань, таких як біль в плечах, шиї, верхній частині спини, при головних болях і мігрені, при частих простудних захворюваннях (це може бути пов'язано з застоєм або сольовими відкладеннями в шийній частині). Масаж шийно-комірцевої зони виконується або на масажному кушетці або на спеціальному стільці для масажу, в такому положенні можливо найбільш ефективно опрацювати клієнта.
Масаж спини Петропавлівська Борщагівка
Запрошуємо на класичний масаж спини! Це те, що ніколи не завадить, і навіть якщо немає скарг на здоров'я і самопочуття, масаж спини можна виконувати курсами хоча б раз на рік. Це відмінний спосіб зменшити ризик розвитку проблем, пов'язаних з хребтом, протрузіями, грижами, поперекової болем і іншими проблемами. Розминка і зміцнення м'язів кора є відмінним запобіжником від безлічі вікових захворювань спини.

Тейпування (тайпування)

Дану послугу проводить сертифікований фахівець з кінезіології, з урахуванням ваших показань і індивідуальних особливостей.

Консультації у філіалі: Київська обл., c. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 10а, ЖК «Щасливий»

+38 098 1080208+38 066 6080208


Чекаємо Вас на масаж!

Ціна на масаж:

 • загальний масаж тіла 750 грн
 • антицелюлітний (лімфодренажний, медовий) 750 грн
 • масаж шийно-комірцевої зони 350 грн
 • масаж спини 550 грн
 • баночний масаж 550 грн
 • тейпування 300 грн

Послуга доступна:

 • м. Київ

  ЖК«Варшавський Квартал»
 • с.Крюківщина

  ЖК«Європейське місто»
 • с.П.Борщагівка

  ЖК«Щасливий»
Масаж