Карбоксітерапія

Позаду тебе густі джунглі, по праву і ліву сторону простягається біла смуга з піску, а попереду нескінченний океан. Все, що тебе турбує зараз - це закінчується кокосова вода і то, що потрібно сходити ще за порцією. Твоя шкіра зволожена сяє, вона вдячна, що ти все-таки зважилася залишити всі справи і відправитися на далекі острови. Представили? Супер!

А що якщо все-таки в офісі без тебе ніяк не справляються, а шеф раз у раз відкладає на потім розгляд твого заяви про відпустку ?! Задушливий кабінет і кондиціонер тим часом роблять свою справу і в дзеркалі ти бачиш тьмяне подобу себе. У нас є рішення, для якого не потрібно квиток на літак!


Карбоксітерапія - це насичення твоєї шкіри СО2 на клітинному рівні. Дана процедура дозволяє вводити вуглекислий газ під шкіру без порушення епідермального бар'єру, активує внутрітканевсое дихання і метаболізм, покращує якість шкіри і еластичність, підвищує кровообіг, регенірірующее клітини шкіри аж до дермального шару.
Вже після першої процедури ти побачиш результат, а знайомі будуть обсипати компліментами твоє відпочиле, сяюче обличчя!

Карбоксітерапіі - це безпечний і корисний метод, спрямований на відновлення внутрішньотканинного і внутрішньоклітинного дихання і метаболізму шкіри.
Відбувається вплив на шкіру вуглекислим газом, в процесі чого поліпшується крово- і лімфообіг.
Це процедура омолодження шкіри, в процесі якої стимулюються верхні шари дерми, внаслідок чого активізується доставка кисню до тканин.
Процедура не вимагає попередньої підготовки і реабілітації. Можна застосовувати в будь-якому віці і при різних типах шкіри.

Результат після процедури карбоксітерапіі:
✔рівний колір обличчя
✔пружність і тонус шкіри
✔ліфтинг ефект
✔зменшення запальних процесів
✔баланс кількість вологи і жиру в шкірі

Карбоксітерапія запускає природні процеси омолодження. Можна проводити як окрему процедуру, а також проходити курс 4-10 сеансів, 1-2 рази в тиждень.

Послуга доступна:

  • м. Київ

    ЖК«Варшавський Квартал»
  • с.Крюківщина

    ЖК«Європейське місто»
  • с.П.Борщагівка

    ЖК«Щасливий»
Карбоксітерапія