Чистка обличчя

Наша шкіра - складний і дуже важливий орган тіла. Від того, як вона функціонує, залежить наш зовнішній вигляд. Погодьтеся, зовнішність, особливо у молодих людей, є понад важливою частиною особистості і самоідентифікації.

Будь-яка шкіра потребує догляду. Більш того, специфіка нашого способу життя і екологія такі, що навіть молоді люди стають заручниками проблем з шкірним покривом. Здавалося б, в юному віці все функціонує правильно і організм працює ідеально, але, як ми знаємо, ті ж прищі - є бичем здебільшого підлітків.

Косметологічні процедури, зокрема чистка обличчя, є дуже популярними і дієвими. Провести якісну, а головне - безпечне, чистку вдома практично нереально. Адже для цього потрібно забезпечити стерильність, мати необхідні препарати для обробки обличчя ДО і ПІСЛЯ чистки, а також володіти різними техніками чищення.

Тому даний вид догляду за шкірою потрібно проводити тільки у спеціаліста.

Косметолог (філія Виноградар) і Косметолог (філія Борщагівка) чекають вас!

Ми професійно проводимо чистку обличчя і механічним, і апаратним способами. Наші косметологи володіють усіма техніками і комбінують види впливу для досягнення ідеального результату. Всього за кілька сеансів ми допоможемо вашій шкірі налаштувати правильну роботу залоз і вироблення шкірного секрету, що в подальшому буде перешкоджати поверненню проблеми.

Ми використовуємо тільки якісні імпортні препарати для відлущування, розпушення і розм'якшення шкіри. Саму чистку обличчя проводимо акуратно і нетравматично, використовуючи і ручний метод, і апаратні методики. Так можна досягти чудових результатів уже після першого сеансу.

Термін відновлення шкіри після чистки залежить від методу чистки і індивідуальних особливостей людини. В середньому це становить 2-4 дня.

Запишіться до нас на консультацію і ми повернемо вашій шкірі красу і здоров'я!

Послуга доступна:

  • м. Київ

    ЖК«Варшавський Квартал»
  • с.Крюківщина

    ЖК«Європейське місто»
  • с.П.Борщагівка

    ЖК«Щасливий»
Чистка обличчя