Лазерна епіляція для підлітків

Ми живемо в світі глянцевих стандартів і жорсткої конкуренції. Наші діти з юного віку хочуть бути красивими, успішними і впевненими в собі. Для більшості дівчаток, починаючи з 12-13 років, питання небажаного волосся стоїть дуже гостро, адже це період гормональних перебудов і прийняття себе дівчиною.

Не секрет, що діти зараз дорослішають швидше, а суспільство стало більш вимогливим до зовнішнього вигляду. І, звичайно, батьки люблять свою дитину будь-якою і безумовно. Але якщо дитина-підліток відчуває дискомфорт, глузування і комплексує з приводу зайвої волосатості, то невже краще заставляти дитину сприймати себе, ніж просто записатися на курс лазерної епіляції?

Лазерна епіляція для підлітків

Лазерна епіляція для підлітків - це доступно і безпечно! Починаючи з 13-14-ти років можна починати лазерну епіляцію на будь-яких ділянках тіла. Серед наших клієнтів близько 25% молодих дівчат до 18 років! Це прекрасна тенденція, адже ми кожен раз бачимо, якою впевненою почуває себе наша клієнтка після процедури. Видалення небажаного волосся для підлітків так само безпечно, як і для дорослих людей. Волосяні фолікули вже сформовані і кількість волосся вже закладено на генетичному рівні. Тому нічого непередбачуваного або небезпечного при процедурі епіляції не відбудеться. Реакція на лазерне видалення волосся у підлітків точно така ж, як у дорослих людей: можливо почервоніння після процедури, яке швидко проходить після обробки пантенолом.

Якщо ваша доросла дитина комплексує через надлишкове волосся, швидше за записуйтеся до нас, і ми зробимо вас спокійними, а дитину - щасливою!

До речі, поки ваша донька чи син будуть у досвідчених руках лазерного фахівця, ви можете зробити манікюр або косметологічні процедури. Ми працюємо, щоб ви посміхалися і були впевнені в своїй привабливості!