Скільки коштує курс лазерної епіляції

Питання ціни на таку популярну послугу як лазерна епіляція одне з найактуальніших, адже для вибору тієї чи іншої студії або косметологічного салону одним з найважливіших факторів є ціна. Лазерна епіляція є єдиним способом позбутися небажаного волосся на обличчі та тілі. Найбільшу ефективність дає інноваційний діодний лазер підвищеної потужності, який є в арсеналі і наших косметологів у філіях мережі Vse Gladko. Крім обладнання, слід дотримуватись графіка відвідування процедур, який встановлює наш спеціаліст-косметолог.

Скільки коштує лазерна епіляція

Ціна за курс лазерної епіляції залежить від кількох факторів:

  • Вік клієнта (у підлітків швидкість обмінних процесів в організмі вища, волосся росте швидше, і тому кількість процедур може бути більшою)
  • Тип та колір волосся. Цей фактор є одним з вирішальних, оскільки чим густіше і темніше волосся, тим більше сеансів епіляції знадобиться. Також це стосується і людей з «підвищеним обволосінням», що викликано гормональними або генетичними особливостями організму.
  • Обладнання, на якому проводиться лазерна епіляція. Чим сучасніший лазер, тим менше процедур потрібно і тим вони безболісніші.

Курс лазерної епіляції: скільки процедур та ціна

Отже, скільки разів потрібно відвідати фахівця, щоб волосся на бажаній ділянці перестало рости? Це важливе питання і багато наших клієнтів задають його в перший візит. Чинники, які впливають на кількість процедур, ми описали вище. Але для більшого розуміння можна розглянути середньостатистичний приклад:

Пацієнтка: Жінка, 30 років, волосся густе, темне, гормональних відхилень немає, здорова.

Зони видалення небажаного волосся:

  • Пахви, бікіні, ноги - знадобиться 7-10 процедур з перервами в 1-1,5-2 міс. Далі 1 процедура на півроку-рік для підтримки результату. Світле, сиве і пушкове волосся може залишитися в незначній кількості (але ні візуально, ні на дотик його практично не видно).
  • Обличчя (підборіддя, верхня губа «вусики») – потрібно 5-7 процедур із перервами 1,5-2 міс.

Вартість курсу лазерної епіляції у такому разі буде:

Пахви – близько 2500 грн за курс

Бікіні – близько 4000 грн. за курс

Ноги повністю – близько 11 500 грн за курс

Над верхньою губою («вусики») – близько 1000 грн за курс

Як бачимо, позбутися небажаного волосся – доступна процедура для більшості жінок та чоловіків. Приходьте до нас на індивідуальну консультацію. А ще у нас діють постійні знижки, з якими ціни на послуги будуть нижчими на 20-50%!