Лазерна епіляція бікіні. Найкращі поради щодо методів епіляції бікіні

Що таке лазерна епіляція?

Навряд чи знайдеться в наш час людина, яка не знає, або принаймні жодного разу не чула про лазерну епіляцію. Суть методу полягає в тому, що лазер генерує хвилю, яка поглинається меланіном волосяної цибулини, у результаті під термічною обробкою цибулина гине. Відповідно, дана цибулина більше не зможе продукувати волосинку, і тому шкіра на цій ділянці буде гладкою, без волосся.

Сучасний діодний лазер має автоматичні налаштування та високу потужність для визначення потрібної довжини променя для того, щоб епіляція була максимально якісною.

Лазерна епіляція глибокого бікіні

Сьогоднішня стаття буде присвячена саме цій зоні епіляції, оскільки абсолютна більшість наших клієнтів (і жінок та чоловіків) роблять епіляцію бікіні. Навіть якщо спочатку клієнт записується на епіляцію пахв або ніг, бачачи результат через 1-2 процедури, обов'язково записується на курс лазерної епіляції бікіні.

У нашому салоні епіляції ми поділяємо такі інтимні зони:

 • Бікіні пляжне (по лінії трусиків)
 • Бікіні повне жіноче та чоловіче
 • Бікіні екстра (статеві губи та міжягідна складка)
 • Епіляція міжягідної складки
 • Епіляція статевих губ
 • Епіляція лобка

Епіляція зони бікіні дозволяє створити максимум комфорту у всіх сенсах цього поняття. Пройшовши курс процедур, ви отримаєте гладку шкіру без врослого волосся, позбавитеся небажаної рослинності в інтимних місцях, завжди виглядатимете ідеально - хоч на пляжі, хоч у романтичній обстановці.

Як відбувається лазерна епіляція зони бікіні?

Для того, щоб максимально правильно провести процедуру епіляції бікіні, необхідно дотримуватися порад нашого фахівця. Підготуватися до лазерної епіляції слід так:

 • Уникати сонця за 2 тижні до та 2 тижні після процедури
 • Не приймати антибіотики або інші сильнодіючі препарати за 2 тижні до процедури
 • Не користуватися восковою депіляцією або будь-яким іншим способом видалення волосся у цій зоні
 • Не використовувати косметичні засоби, лосьйони та ін. у зоні епіляції
 • За день або в день епіляції начисто збрити волосся бритвою в цій зоні.

Далі, ви приходите в призначений час і розташовуєтеся на кушетці. Наш спеціаліст обробляє епільовану зону антисептиком, наносить контактний гель і починає процедуру.

Залежно від площі обробки час процедури займає від 10 до 30 хвилин.

Лазерна епіляція лобка проходить швидко та безболісно. Лазерна епіляція статевих губ вимагатиме трохи більше часу для більш ретельного опрацювання. А якщо ви хочете пройти лазерну епіляцію глибокого бікіні, включаючи міжягодичну складку, будьте готові, що це займе мінімум 30 хв, і можливі невеликі болісні відчуття при роботі над зоною промежини. Через темний пігмент шкіри та щільного волосся і можливі болісні відчуття. Хоча, якщо клієнт почувається некомфортно, ми можемо нанести крем, що анестезує.

Чим відрізняється глибоке бікіні від класичного бікіні?

Таке питання часто ставлять наші клієнти, адже в кожному салоні епіляції є своє зонування, і воно може відрізнятись. Тому перш ніж приступити до процесу, ми завжди обговорюємо з клієнтом бажані зони і називаємо їх так, як це називається саме у нас в салоні. Таким чином, клієнт завжди розуміє, що йому роблять, як це називається і скільки коштує.

Глибоке бікіні або повне бікіні – це епіляція інтимної зони жінки, що включає лобок, статеві губи, міжягодичну складку із заходом лазера на 2 пальці по лінії трусиків. Зробивши повне бікіні, ви матимете гладку шкіру повністю в інтимній зоні. Звичайно, за бажанням клієнтки, можна залишити невеликий острівець волосся на лобку в будь-якій формі (смужкою, трикутником і т.д.).

Глибоке або повне бікіні чоловіче має на увазі видалення волосся в зоні лобка, біля основи статевого члена, мошонки та міжягодичної складки. Аналогічно, така процедура дасть максимум комфорту та естетики після кількох сеансів.

Бразильська епіляція: що це та чим відрізняється від інших?

Найпопулярніший сьогодні запит багатьох клієнток – це бразильська лазерна епіляція. За такою екзотичною назвою ховається не що інше, як описана вище – повна лазерна епіляція бікіні. Так, саме так!

Чому така назва? Тому що саме бразилійки є любительками мікробікіні на пляжі, і вони дуже стежать за станом свого тіла та шкіри. Звичайно, щоб виглядати неперевершено в купальниках, що складаються з тонких смужок тканини, потрібно подбати, щоб всі інтимні місця виглядали ідеально. Тому, бразильська лазерна епіляція - це аналог глибокого (повного) бікіні, що передбачає видалення волосся з лобка, статевих губ і міжягодичної складки.

Коли буде помітно результат лазерної епіляції бікіні?

Це питання ставлять усі наші клієнти, і воно абсолютно вірне. Кожна людина бажає знати, до чого готуватися, скільки буде потрібно сеансів, і скільки це буде коштувати. Давайте розберемо всі фактори, від чого це залежить:

 • Волосся на нашому тілі не росте все одночасно. Одне це вже говорить про те, що одного сеансу недостатньо і прийти на разову (пробну) процедуру, як мінімум, безглуздо. Через місяць ви побачите нове волосся на цьому місці. Але це не означає, що після першої процедури волосся не пішли. Просто за місяць-півтора виросли нові.
 • Кількість процедур також залежить від типу шкіри та волосся. Темне волосся видаляється простіше і ефективніше (за рахунок підвищеної кількості меланіну), але оскільки воно більш щільне, потрібно більше процедур для повного видалення.
 • Світле і пушкове волосся трохи гірше піддається епіляції. Але через 5-7 процедур молоді і тоненькі волоски стають непомітними на шкірі, і навіть їхня присутність абсолютно не визначається ні оком, ні навпомацки.
 • Потужність та тип лазера теж грає не останню роль. Сучасні діодні лазери мають велику потужність, що дозволяє швидко та безболісно проводити процедури, гарантуючи відмінні результати.

І все ж таки, коли буде видно результат і скільки сеансів потрібно? Результат ви побачите після першого сеансу, але як описано вище - це просто проміжний результат видалення того волосся, яке на даний момент часу перебувало в активній фазі, тобто виросли.

Скільки потрібно курсів епіляції, щоб позбавитися волосся назавжди?

Видалення волосся в зоні, що епілюється, на 70-90% відбувається в середньому через 6-10 сеансів з інтервалами 6-8 тижнів.

Епіляція інтимних місць у чоловіків та жінок: у чому відмінність

Чоловіки та жінки не багатьом відрізняються один від одного, але саме те, що ми обговорюємо у цій статті – і відрізняє нас. Лазерна епіляція інтимних місць популярніша саме серед жіночої аудиторії. Це не дивно - жінки носять відкриті купальники, переживають на рахунок волосся і роздратування шкіри після гоління, намагаються виглядати ідеально (читай "гладко") в інтимному місці. Все це і визначає жінок, як основних клієнтів салонів краси та студій епіляції.

Тим не менш, не можна не відзначити той факт, що останнім часом українські чоловіки також стали відвідувати салони епіляції та робити цю процедуру. Основним страхом чоловіків при видаленні волосся є біль. Багато жартів, мемов і приколів пов'язане саме з непереносимістю болю від видалення волосся чоловіками. Варто відзначити важливий момент! Якщо ми говоримо про депіляцію, то так, болю не уникнути. Воскова депіляція або шугарінг – все це дуже болісно і для чоловіків, і для жінок. Але ми з вами говоримо про лазерну епіляцію. Зовсім інший принцип і протилежні відчуття. Лазерна епіляція чоловічого бікіні (як і будь-яких інших зон) проходить безболісно та дає відмінні результати.

Під час лазерної епіляції чоловік відчуває тепло у зоні впливу, і, можливо, невеликий дискомфорт у особливо чутливих місцях. Але повірте – все абсолютно терпимо та комфортно.

Відмінність чоловічої інтимної епіляції від жіночої полягає у різних зонах обробки. Чоловіча лазерна епіляція зони бікіні включає лобок, основу пеніса, мошонку, промежину, міжягодичну складку. За бажанням клієнту проводимо лазерну епіляцію по лінії плавок, щоб не було різкого переходу до волосся на ногах. Адже все має виглядати естетично.

Чи шкідливо робити лазерну епіляцію у зоні бікіні?

Коли в Україні тільки-но з'явилася така послуга, як лазерна епіляція, вона автоматично обросла міфами. Ми пам'ятаємо безліч статей щодо шкоди лазерної епіляції, але всі вони були розгромлені фахівцями у цій сфері і всі міфи були розвіяні. Страхи викликає щось нове, а оскільки лазери для видалення волосся стали тоді передовою технологією, багато хто кинувся стверджувати, що це шкідливо і небезпечно. Але минув час, провідні світові фахівці в галузі косметології сотню разів пояснили принцип роботи лазерів, показали наочно, що і як відбувається, провели тисячі експериментів, і на сьогоднішній день немає жодної доведеної ситуації, що лазерна епіляція спровокувала якісь небажані наслідки.

Лазерна епіляція є безпечним способом ефективного видалення волосся. Це доведений у всьому світі факт.

Переваги лазерної епіляції у зоні бікіні

Вся наша стаття присвячена, по суті, перевагам лазерної епіляції в зоні бікіні. Але давайте перерахуємо їх ще раз:

 • Єдиний метод позбавлення небажаного волосся на 90% при проходженні курсу
 • Безболісні відчуття
 • Гладка шкіра без подразнень
 • Відсутність врослого волосся і повне позбавлення від нього, якщо вони з'явилися до початку сеансу лазерної епіляції
 • Ідеальні естетичні показники шкіри та тіла: ви завжди готові і до пляжу, і до побачення
 • Вартість курсу лазерної епіляції абсолютно доступна середньому класу населення

Якщо замислитися про альтернативи лазерної епіляції, то деякі скажуть: воскова депіляція, шугаринг, гоління, і частково мають рацію. Але є значні недоліки цих методів:

 • Воскова депіляція та шугаринг – дуже болісно, ​​особливо на деяких зонах
 • Гоління викликає появу врослого волосся та подразнення шкіри
 • Ці способи не позбавлять вас від небажаного волосся назавжди, і ви будете змушені регулярно їх повторювати
 • Вартість цих методів депіляції (хіба що бритва коштує недорого і прослужить пару місяців) можна порівняти з лазерною епіляцією, але результати – абсолютно різні!

Подивіться на різницю у процедурі: ліворуч – подразнена шкіра після гоління. Справа – гладка "спокійна" шкіра після лазерної епіляції.

Тільки лазерна епіляція здатна ефективно вирішити питання небажаного волосся на обличчі та тілі!