Лазерна епіляція діодним лазером

Лазерна діодна епіляція - найпопулярніший і сучасний метод видалення волосся. Лазер видаляє волосся перманентно. Це означає, що від сеансу до сеансу кількість волосяних цибулин під шкірою стрімко зменшується, аж до повного зникнення.

ЛАЗЕР = КОМФОРТ

Існують різні види лазерної епіляції, але діодний визнана в усьому світі:

 • Найефективнішою, оскільки видаляє до 90% волосся.
 • Найбезпечнішою - виключена ймовірність опіків.
 • Найкомфортнішою, завдяки технологіям знеболювання.

Кожен виробник лазерних апаратів прагне розробити і випустити свій ексклюзивний екземпляр. Ми ж працюємо лише на діодних лазерах Adonnys і D-Las (США і Німеччина). Завдяки багаторічному досвіду, власним розробкам і передовим технологіям, ці лазери пройшли десятки клінічних випробувань і успішно застосовується в розвинених країнах, як найкращий апарат для епіляції.

Переваги діодних лазерів, що використовуються в наших центрах:

 • Безпека. Лазери мають всі необхідні сертифікати якості від світових асоціацій доведену клінічно нешкідливість для людини і ліцензії на роботу в Україні.
 • Висока ефективність: за 4-6 процедур видаляється близько 90% волосин назавжди.
 • Прицільне видалення волосся за рахунок оптимальної довжини хвилі і точного налаштування частоти імпульсів. Світло проникає виключно в волосяну цибулину і руйнує її, гранично нагріваючи пігмент в її структурі.
 • Швидкість обробки - мінімальний час процедури - 5 хвилин, максимальний - 25 хвилин.
 • Універсальність. Лазери ефективні для всіх типів шкіри і волосся.

   

ЕПІЛЯЦІЯ з ЗАДОВОЛЕННЯМ

У кожній клініці мережі «Vse Gladko» ми пропонуємо пацієнтам кращу діодну лазерну епіляцію. Ця процедура ідеально підходить для чоловіків і жінок.

Жіноча епіляція - це задоволення, впевненість в результаті і комфорт. Процедура підходить брюнеткам, блондинкам і шатенкам при наявності мінімального контрасту між кольором шкіри і відтінком волосся. Доданий лазер дбайливо видаляє волосся у всіх зонах епіляції: під пахвами, на руках і ногах, на верхній губі, щоках, в міжбрівній області, в зоні бікіні. Гладка шкіра вигідно підкреслить вашу харизму.

Чоловіча епіляція діодним лазером - це відсутність неприємних відчуттів, мінімальний час обробки і оптимальна частота відвідувань. Волосся чоловіків вимагає більшої потужності і трохи більшої кількості візитів. Після відвідування «Vse Gladko» будь-яка зона, обрана вами для епіляції, буде виглядати естетично: шия, обличчя, лінія стрижки, майстерно оформлені бакенбарди, руки, плечі, груди, спина, живіт, ноги. Ідеальне тіло зміцнить імідж і впевненість в собі.

КРАСА + ПОДАРУНКИ

«Vse Gladko» не лише спіціалізується на наданні професійних косметологічних послуг, а й піклується про своїх пацієнтів:

 • Знайомство з лазерної епіляції в нашому центрі починається з консультації лікаря.
 • Постійні клієнти отримують приємні бонуси і знижки.
 • А зараз, в розпал літа, ми підготували СУПЕР акції - саме час записатися на прийом і зробити подарунок своєму тілу.

«Vse Gladko» - вигідна турбота про вашу красу!