Лазерна епіляція з тату можлива

Якщо ви хочете позбутися від небажаного волосся, при цьому не відчувати мук і хворобливих відчуттів – то лазерна епіляція створена саме для вас. Однак серйозне питання - чи можна видаляти небажане волосся в зоні татуювання? - встає перед безліччю власників малюнків на тілі. 

Які протипокази існують для епіляції в зоні тату?

Будь-які косметичні процедури в зоні тату можна робити лише після того, як шкіра відновилася і зажила. Вибираючи метод епіляції в зоні тату важливо пам'ятати, що не всі методи дозволені в такому випадку, тому консультація з професійним майстром допоможе вам розставити всі крапки над i.

ТАТУ: які методи епіляції підходять?

Існують безпечні методи епіляції для зон з татуюваннями. Наприклад, електроепіляція.

Електроепіляція руйнує волосяний фолікул під впливом струму - точково і направлено. Вона не буде впливати на пігмент татуювання або якось спотворювати малюнок. Головне - почекати близько 90 днів після нанесення малюнка, і тоді електроепіляція пройде гладко.

Єдине попередження щодо електроепіляції і тату, яке може озвучити вам косметолог - це надто чутлива шкіра. Якщо шкіра погано реагує на електроепіляцію можуть залишатися мікрорубці і створюватися відчуття мерехтіння на малюнку. 

Безпечна епіляция тату

Володарям невеликих татуювань варто звернутися за допомогою до професіоналів. У центрі лазерної косметології «Vse Gladko» можливе проведення епіляції зони навколо тату лазером при дотриманні певних умов. Головне з них - консультація професійного косметолога. Оглянувши місце нанесення тату, визначивши глибину залягання пігменту і обсяг зображення, лікар допоможе підібрати делікатний метод видалення волосся. Після обробки необхідно уникати перебування на сонці і обов'язково користуватися захисним кремом.

На сьогоднішній день лазерна епіляція - є правильним і єдиним методом позбавлення небажаного волосся. Ця технологія також використовується для видалення татуювань. Буде трохи проблематично, якщо плануєте робити лазерну епіляцію в області, де вже є тату. Однак не варто хвилюватися, - ми дамо відповіді на ваші запитання стосовно лазерної епіляції і татуювань, щоб шкіра і татуювання залишалися гладкими і безпечними.

Як працює лазерна епіляція

Лазерна епіляція працює, посилаючи концентрований промінь світла в волосяні фолікули. Лазер нагріває пігмент (чи то пігмент в корені волосся, чи пігмент в кровопостачанні фолікула), який поглинає світло і тепло, пошкоджуючи фолікул, щоб перешкоджати подальшому росту.

Як лазерна епіляція впливає на татуювання

Кращий курс дій - це планувати заздалегідь і пройти повний курс лазерної епіляції в тій області, де ви плануєте розмістити своє татуювання. Це не тільки самий безпечний і зручний варіант, але ваша татуювання буде виглядати ще краще на гладкому полотні! Однак, якщо у вас вже є татуювання, і ви вирішили, що вам також потрібна лазерна епіляція, є ще варіанти.

Вирішили видалити обридле тату?

У нашому центрі також можна видалити тату, для цього ми використовуємо неодимовий лазер нового покоління MV9. Дана технологія впливає на пігмент від світло-коричневого до чорного кольору і дозволяє за 8-15 сеансів позбудеться від набридлого малюнка. Тут ви можете ознайомитися з відповідями на часті запитання >>>