Літні процедури у косметолога

Літо - час особливого догляду за обличчям і тілом, адже агресивна дія надто активного в цей час року сонця може негативно впливати на стан шкіри. Необхідно стежити, щоб вона була добре зволоженоюа, інакше осушення і появи ранніх зморшок не уникнути. Щоб шкіра була ніжною, пружною і бархатистою, багато хто вдається до послуг косметологів.

Центр лазерної косметології Vse Gladko пропонує безліч різноманітних послуг, спрямованих як на корекцію видимих ​​недоліків, так і на серйозне оздоровлення глибоких шарів шкіри. Які процедури можна і навіть краще робити в спекотний сезон?

Приємне і корисне в центрі Vse Gladko

Відвідувати косметолога можн а і потірбно в будь-яку пору року, в тому числі влітку. Наприклад, для того, щоб зробити:

Легкі пілінги

Очищенням шкіри варто займатися в будь-яку пору року. А в спекотні дні, коли посилюється діяльність сальних залоз, необхідність в цьому тільки зростає. Влітку найкраще очищувати шкіру за допомогою поверхневих пілінгів. Чудовими будуть і ультразвукові пілінги.

Карбоновий пілінг

Рекомендуємо влітку звернути увагу на таку доглядову процедуру як карбоновий пілінг. Завдяки поєднанню карбонового лосьйону з лазерними імпульсами вона допомагає глибоко очистити і звузити пори, покращити колір обличчя і тонус шкіри. Процедура карбонового пілінгу отримала другу назву - голлівудська чистка. А все завдяки тому, що ефект помітно вже після першого сеансу, і з кожною наступною процедурою він зростає. Проте, про подальший захист від сонця (використання засобів з SPF 50) забувати не варто.

Мікрострумова терапія

У теплу пору року показана і мікрострумова терапія: за рахунок активізації вироблення власного колагену і еластину, шкіра швидше оновлюється, а, відповідно, виглядає краще.

Масаж обличчя

Тонізуючі, лімфодренажні, розслаблюючі, моделюючі та інші види масажу чудові завжди. Ці процедури повинні бути регулярними - тоді й сенс від них буде очевидним.

Жирна та комбінована шкіра влітку потребує процедури детоксикації м'якими ензимними скрабами, масками і сироватками, які зменшують секрецію сальних залоз. Не варто забувати і про лімфодренажний масаж - він дуже корисний влітку, оскільки бере участь в очищенні шкіри.

Карбоксітерапія

А ось шкірі, схильній до пігментації, варто приділити більше уваги в літній період, оскільки це час сонячної активності. Для того щоб ущільнити шкіру і підвищити її захисні функції, ми здійснюємо карбоксітерапію. Іншими словами, безін'єкційно впроваджуємо молекули вуглекислого газу, після чого шкіра наповнюється киснем, оновлюється, відбілюється і стає більш пружною.

Чистка обличчя

Якщо необхідно провести чистку обличчя, виберіть ультразвук, цей варіант менш травматичний порівняно з механічною обробкою шкіри. Особливо явно помітно розгладжувальну і регенеруючу дію процедури на шкірі, пошкодженій УФ-променями під час відпустки.

Варто зазначити, що ритуали краси в центрі косметології Vse Gladko, окрім очевидного результату, викликають комплекс позитивних відчуттів. Всі текстури засобів - шовковисті та оксамитові, тому вони пестять шкіру. Натуральні ефірні масла і есенції балують нюх. А дбайливі і професійні руки фахівців роблять кожен сеанс істинним часом відпочинку і комфорту.

Обирайте приємні і ефективні косметичні процедури,

щоб виглядати бездоганно і бути впевненою в своїй привабливості.