Кращі лазери для епіляції

Позбутися від небажаного волосся раз і назавжди бажають не лише жінки, а й чоловіки. З сучасними технологіями зробити це просто - достатньо скористатися послугою лазерної епіляції.

Сучасну апаратну косметологію важко уявити без апарату лазерної епіляції. Це обладнання виготовлено на основі новітніх технологій. Тепер майстер зможе порадувати клієнта своїм високим професіоналізмом, а сам клієнт під час процедури епіляції діодним лазером буде відчувати неймовірний комфорт.

    

Для початку розберемося у видах лазерів. Лазер може бути: рубіновий, олександритовий, неодимовий, діодний.

  • Рубіновий лазер працює досить повільно (близько 1 імпульс/сек) і не підходить для засмаглої шкіри, а також світлого волосся. Зараз такими лазерами практично не користуються.
  • Олександритовий лазер швидший (1,5 імп/сек), він також не підходить для світлого волосся і засмаглої шкіри. Плюс цього лазера в безболісності процедури і швидкості випадання волосся.
  • Діодний лазер швидший (2 і більше імпульсу в секунду), він справляється з будь-яким волоссям, і навіть зі світлим.

Однозначно відповісти на питання: "Який лазер кращий?" - не вийде. Все залежить від типу шкіри, кольору волосся і індивідуальних особливостей.

Ми працюємо тільки на діодних лазерах Adonnys і D-Las (США і Німеччина), оскільки технологія діодного лазера вважається найбезпечнішою і ефективної в усьому світі завдяки глибині проникнення імпульсу і можливості налаштувати кожен параметр пристрою. Наші лазери мають всі необхідні сертифікати якості від світових асоціацій і ліцензії на роботу в Україні.

Діодний лазер - найбільш ефективний вид лазера для видалення волосся. І що не менш важливо, епіляція діодним лазером найбільш безпечна!

Тривалість процедури

Тривалість процедури залежить від безлічі факторів, серед яких розмір маніпулятора і світлової плями, можливостей даного конкретного лазера.

У деяких лазерах використовується інноваційна технологія SHR (супер видалення волосся). Ця технологія дозволяє підвищити частоту на великих ділянках шкіри до 10 Гц, що істотно прискорює процедуру - з 30 до 15 хвилин (на ногах).

Ефективність

Ефективність процедури видалення волосся залежить від довжини хвилі і їх поєднань. Найбільш просунутим лазерам потрібно 4-6 процедур для досягнення стійкого ефекту, який буде тривати роками.

Система охолодження

Від ефективності системи охолодження залежить безболісність процедури, а це дуже важливий показник. Терпіти біль протягом 40-50 хвилин здатний не кожен, і навіть при використанні знеболюючих гелів охолодження самої маніпули і заморожування болю дає відчутні результати. Клієнти залишаються задоволені і повертаються до нас знову.

Кращі сучасні апарати для лазерної епіляції, якими користуються в наших центрах Vse Gladko, дають можливість провести процедуру швидко, навіть якщо потрібно видалити волосся з такої великої зони, як спина або ноги (повністю). Сприяють тому унікальні технології, які використовуються в апаратних системах високого класу. Перевагою є і те, що процедура видалення волосся проводиться в будь-який час року. Можна видалити волосся будь-якого кольору, як темне, так і світле чи руде, і провести процедуру на будь-якому типі шкіри.

В центрах Vse Gladko - вам завжди раді!