Чоловічий погляд, або Бланшування зморшок

Часом жінки, заглядаючи у чоловічі очі, просто не можуть відірвати погляд. Причиною тому, крім особистої харизми та інших спокусливих факторів, - здоровий, доглянутий стан шкіри.

Шкіра навколо очей найбільш схильна до старіння і вже з 20-25 років потребує спеціального догляду. Через майже повну відсутність сальних залоз і посиленого мімічного навантаження вона схильна до пересихання і появі зморшок. Це той єдиний випадок, коли власникам жирної шкіри пощастило - їх шкіра менше схильна до старіння.

Від чого з'являються зморшки у чоловіків

Зморшки біля очей, так звані «гусячі лапки», з'являються з віком, і чим сухіша шкіра, тим раніше - особливо якщо часто жмуритися, підморгувати симпатичним дівчатам, читати газету, підперши щоки руками, і навіть якщо багато сміятися. Миготіння і постійний рух очей прорізають зморшки ще глибше. Деякі чоловіки вважають, що такі характерні лінії роблять їх схожими на зірок Голлівуду - Брюса Вілліса або Пірса Броснана, насправді ж у них з'являється банальне примруження. Щоб запобігти такий нееротичний розвиток подій, необхідно щодня очищати, зволожувати і тонізувати цю область обличчя.

Ще один бич багатьох чоловіків - кола під очима. Цей косметичний недолік переслідує людей, які багато працюють, мало сплять або довгий час знаходяться в стресовому стані (ви вже здогадалися: ризикують всі). Шкіра набуває нездоровий відтінок, що відбувається через порушення лімфо- і кровообігу навколо очей і, як наслідок, недостатнє постачання шкіри киснем. При відмову від елементарного догляду вам знадобляться суворі методи для корекції всіх цих дефектів.

Наша порада: не грайтеся в піддослідного кролика подруги і не піддавайтеся на зовні ефективні «косметичні процедури» а-ля бабусина огіркова маска чи чайні пакетики на очі. Це не лише не гідно, але ще й може зіграти поганий жарт, адже огірки добрі в салаті, а не для зволоження шкіри.

Довіртесь краще професіоналам Vsë Gladko

Сьогодні існує величезна кількість емульсій, гелів, кремів і способів, що допомагають боротися як з колами під очима, так і зі зморшками та іншими вадами. Є й ін'єкційні методи, які користуються популярністю в нашому центрі косметології Vsë Gladko - як чоловіками, так і жінками.

Бланшування мімічних зморшок

Бланшування - новітня унікальна ін'єкційна методика щодо заповнення дрібних поверхневих зморшок гіалуроновою кислотою, яку ми пропонуємо в нашому центрі. В результаті досягається тривалий результат і розгладження поверхневих і мімічних зморшок. На сьогоднішній день бланшування обличчя показує найкращі результати в боротьбі з сіточкою дрібних зморшок, не змінюючи міміку і не травмуючи шкіру. Тому цей метод користується популярністю у відомих людей, «зірок» кіно і естради.

Резюме:

У сучасних чоловіків є всі можливості, щоб їх погляд, незалежно від віку, обсягу роботи і ситуації, нескінченно інтригував жіночу уяву.