Перша процедура лазерної епіляції

Видалення волосся за допомогою діодного лазера - це найбезпечніша і найсучасніша методика, яка витіснила воскову, цукрову епіляцію і застосування станків для гоління. До того ж, сьогодні така процедура стала цілком доступною кожному, оскільки вона практично безболісна і максимально ефективна.

Що відбувається після першої процедури

Після першого сеансу лазерної епіляції ідеально гладкої шкіри у вас не буде, проте результати все ж будуть помітні.

Ефект після першої процедури лазерної епіляції:

  • Ви побачите легке почервоніння. Це означає, що волоски нагрілися, і руйнівний процес вже запущений.
  • Якісь волоски випадуть відразу, інші - протягом 2-х тижнів після першої обробки. Це залежить від насиченості кольору волосся: чим більше в ньому пігменту, тим швидше вони випадуть.
  • Після першої процедури лазерної епіляції випаде 15-40% волосків.

Важливо знати, який догляд потрібен шкірі після епіляції. Рекомендації наших фахівців потрібно виконувати не лише після першого походу в салон, але і до кінця всього курсу.

Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції

Після видалення волосся лазером шкіра стає ніжною, чутливою і вразливою. Тому є список, від чого краще на якийсь час відмовитися, а саме:

  • не варто відвідувати басейн, сауну, солярій;
  • не використовуйте косметичні засоби на основі спирту;
  • не можна застосовувати скраб на обробленій ділянці;
  • необхідно захищати шкіру від прямих сонячних променів, використовуючи креми з SPF-фактором не нижче 35.

Швидше загоїти і відновити шкіру допоможуть зволожуючі засоби на основі пантенолу. Фахівці також рекомендують носити просторий одяг, щоб тканина не дратувала шкіру.

Перша процедура лазерної епіляції: чому її недостатньо?

Оскільки волосся на тілі людини росте не одночасно, а по черзі, то потрібне виконання декількох сеансів лазерної епіляції, щоб впливати на всі волосяні фолікули.

Як часто потрібно робити лазерну епіляцію?

Для стійкого результату знадобиться 1 курс по 5-10 процедур. Цикл повторюють кожні 2-5 років (це залежить від зони, яку ви обробляли).

Однак, друзі, все індивідуально. У будь-якому випадку, перед першою процедурою в нашому центрі Vse Gladko ви отримаєте детальну консультацію косметолога. На всі ваші питання ви почуєте відповіді, а також індивідуальні рекомендації по догляду, виходячи з вашого типу шкіри, її чутливості і особливостей.

Записуйтеся до нас на консультацію, ми розповімо як ефективно видалити небажане волосся.