Блог

Найефективніший лазер для видалення волосся

Секрет успіху лазерної епіляції гранично простий - з її допомогою можна позбутися від волосків на досить тривалий період - до 5-8 років, а в деяких зонах - назавжди!

Найефективніший лазер для видалення волосся

Фахівці центру лазерної косметології «Vse Gladko» працюють тільки на діодних лазерах Adonnys і D-Las (США і Німеччина.

Наші лазери мають всі необхідні сертифікати якості від світових асоціацій і ліцензії на роботу в Україні.

 

Мікрострумова терапія обличчя

Приготуйтеся відкрити для себе нову грань можливостей струму - процедуру омолодження мікрострумами в центрі косметології Vse Gladko. Мікрострумова терапія дає миттєвий результат: шкіра обличчя підтягується і набуває свіжого вигляду. Поверніть своїй шкірі сяяння!

Мікрострумова терапія обличчя

Вже багато років в косметології активно використовується мікрострумова терапія обличчя. Сучасні апарати отримали відмінний від своїх попередників вид і можливості налаштувань, змінились насадки, але суть не змінилась.

Це приємна і корисна фізіотерапевтична процедура, основна мета якої: омолодити шкіру за допомогою імпульсного струму. Спробуйте!

Лазерна епіляція з тату можлива

Якщо ви хочете позбутися від небажаного волосся, при цьому не відчувати мук і хворобливих відчуттів - то лазерна епіляція створена саме для вас. Однак серйозне питання - чи можна видаляти небажане волосся в зоні татуювання? - встає перед безліччю власників малюнків на тілі.

Лазерна епіляція з тату можлива

Володарям невеликих татуювань варто звернутися за допомогою до професіоналів. У центрі лазерної косметології «Vse Gladko» можливе проведення епіляції зони навколо тату лазером при дотриманні певних умов. Головне з них - консультація професійного косметолога.

Оглянувши місце нанесення тату, визначивши глибину залягання пігменту і обсяг зображення, лікар допоможе підібрати делікатний метод видалення волосся.

 

Літні процедури у косметолога

Літо - час особливого догляду за обличчям і тілом. Щоб шкіра була ніжною, пружною і бархатистою, багато хто вдається до послуг косметологів. Які процедури можна і навіть краще робити в сезон спеки?

Літні процедури у косметолога

Ритуали краси в центрі косметології Vse Gladko крім очевидного результату, викликають комплекс позитивних відчуттів. Натуральні ефірні масла і есенції балують нюх, а турботливі і професійні руки фахівців роблять кожен сеанс істинним часом відпочинку і комфорту.

Обирайте приємні та ефективні косметичні процедури, щоб виглядати бездоганно і бути впевненою в своїй привабливості.

Лазерна епіляція діодним лазером

Існують різні види лазерної епіляції, але діодна визнана в усьому світі: найефективнішою, оскільки видаляє до 90% волосин; найбезпечнішою - виключена ймовірність опіків; найкомфортнішою, завдяки технологіям знеболювання.

Лазерна епіляція діодним лазером

У кожній клініці мережі «Vse Gladko» ми пропонуємо пацієнтам кращу діодну лазерну епіляцію.

Жіноча епіляція - це задоволення, впевненість в результаті і комфорт. Гладка шкіра вигідно підкреслить вашу харизму.

Чоловіча епіляція - це відсутність неприємних відчуттів, мінімальний час обробки і оптимальна частота відвідувань. Ідеальне тіло зміцнить імідж і впевненість в собі.

Супер літні акції на ТОПові процедури!

Починаємо літо з відмінних новин! Ми підготували для Вас супер-акції на все літо, тому саме час записатися до нас і зробити кращий подарунок своєму тілу.

Супер літні акції на ТОПові процедури!

Бути красивою - просто! І ми знаємо всі секрети, як виглядати молодо, свіжо і бути здоровою і активною. Величезний асортимент різних послуг за супер цінами дозволить кожному нашому клієнту вибрати процедури до душі і по необхідності. Зателефонуйте нашим консультантам або приходьте до нас - ми підкажемо, що зараз в тренді!