Блог

Все й одразу!

Лазерна епіляція "всього тіла" за 3000 грн замість 5840 грн - просто скористайся нашою супер вигідною пропозицією. Зони ти вибираєш сама, кількість не обмежена. Основна місія - виконати твою мрію про гладку шкіру!

Все й одразу!

Супер пропозиція для наших клієнтів, яким хочеться, щоб все тіло було гладким і красивим! Якщо порахувати вартість зон окремо, то це буде від 5000 грн і вище, але ми даруємо можливість пройти лазерну епіляцію будь-яких зон на тілі комплексно за 3000 грн!

Наші постійні акції і знижки!

Ми знаємо, як приємно отримувати знижки та бонуси, тому спеціально для наших улюблених клієнтів розробили цілий перелік знижок! Знижка на перші відвідини, знижка для подружки, знижка на честь Дня народження, знижка за комплекс процедур і багато-багато іншого!

Наші постійні акції і знижки!

Ніхто не залишиться без приємного бонусу або знижки. І це тільки мала частина нашої турботи, яку можна виразити матеріально. А скільки ще на вас чекає уваги, професіоналізму, індивідуального підходу, якості процедур і неперевершеного результату! Телефонуйте і записуйтеся, консультуйтеся з нашими фахівцями і вибирайте сучасні та ефективні косметологічні процедури по догляду за обличчям і тілом - адже в мережі наших салонів Вас чекають довгоочікувані зміни, про які Ви мрієте!

 

Шукаєте ідеальний подарунок на Новий Рік?

Щороку одне і те ж ... що подарувати дівчині / хлопцю, мамі, доньці, колезі, подружці? Не хочеться бути банальним, не хочеться повторюватися, не хочеться дарувати непотрібні або недоречні речі. Як ми Вас розуміємо!

Шукаєте ідеальний подарунок на Новий Рік?

Саме тому дуже рекомендуємо дарувати ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ! У мережі салонів лазерної епіляції і косметології "Все Гладко" Ви можете придбати подарунковий сертифікат на будь-яку суму.

Повірте, це буде ідеальним варіантом сучасній людині. Не думайте, що чоловіки не зрадіють такому подарунку! У нас дуже багато чоловіків-клієнтів, які також проходять і косметологічні процедури, і лазерну епіляцію.

Зима - чудовий час для багатьох косметичних процедур

Якщо ви думаєте, що косметологічні процедури або лазерна епіляція - це суто для теплої пори року, то поспішаємо розвіяти цей міф. Зима - чудовий час для всіляких процедур краси!

Зима - чудовий час для багатьох косметичних процедур

А багато послуг косметолога або лазерного фахівця навіть дуже рекомендується робити взимку, коли згубний вплив ультрафіолету зведено до мінімуму. Більш того, саме взимку наша шкіра потребує захисту - від пересихання і перемерзання, саме взимку дуже часто з'являються судинні зірочки через перепади температур, саме взимку можна проводити лазерну епіляцію і спокійно пройти 2-3 дні ДО і ПІСЛЯ, не боячись обгоріти на сонці.

Чорна П'ятница зі знижками до -50%!

З 23.11 по 06.12 в мережі центрів Vsë Gladko вас чекають знижки на самі топові процедури!

Чорна П'ятница зі знижками до -50%!

Приємний бонус від наших косметологів: знижка на плазмоліфтинг -20% та на контурну пластику -10%
А майстри манікюру зроблять ідеальний комплекс манікюр + педикюр з покриттям і будь-яким дизайном за  800 грн

Не прогав шанс записатися на лазерну епіляцію, манікюр + педикюр, плазмоліфтінг і контурну пластику з крутими знижками і 100-відсотковим ВАУ-ефектом!

Ми - найкращі у своїй справі!

Іміджевий інтернет-портал "ТОП9-народний рейтинг" вибрав наш центр лазерної епіляції і косметології одним з 9 кращих в Києві!

Ми - найкращі у своїй справі!

Дуже приємно отримувати нагороди! Щоразу ми радіємо теплим і вдячним відгуками від наших улюблених клієнтів, а зараз ми отримали ще й сертифікат від іміджевого інтернет-порталу "ТОП9-народний рейтинг", де аналітичний відділ вибрав наш центр Vse Gladko, як одну з найкращих компаній галузі.

Будемо і далі намагатися відповідати найвищим подякам, Вашим рекомендаціям і нагородам!