Блог

Ліполітики для обличчя і тіла

Схуднення передбачає втрату ваги і жирової тканини на всіх частинах тіла. Однак бувають випадки, коли жирові відкладення в проблемних місцях (живіт, вушка на боках, галіфе) не піддаються дієтам і спорту. А іноді хочеться поправити лише форму обличчя або зменшити талію, а груди і стегна залишити без змін. Тоді на допомогу приходять ліполітики.

Ліполітики для обличчя і тіла

Як добре, що в косметології є ліполітики - професійні сертифіковані препарати, дія яких спрямована на усунення локальних жирових відкладень на обличчі й тілі, відновлення еластичності і підтяжки шкіри. Ліполітики не лише розщеплюють жирові клітини і виводять їх з організму разом з рідиною, вони також сприяють виробленню колагену, який відповідає за пружність шкіри.

У нашому косметологічному центрі Vse Gladko курс ліполітичних процедур виконує професійний косметолог. Процедура здійснюється курсом, але результат помітний вже після першого сеансу.

 

Ноги напоказ, або Лазерна епіляція ніг

Не варто закривати ноги - така трендова вимога. Центр лазерної косметології Vse Gladko готовий запропонувати своїм клієнтам найсучасніші та ефективні способи боротьби з небажаними волосинками.

Ноги напоказ, або Лазерна епіляція ніг

Епіляція ніг лазером дозволить вам стати володаркою ніжної і гладенької шкіри назавжди. Наш салон оснащений сучасним обладнанням, ми пропонуємо найкращі лазери для епіляції, за допомогою яких можна безпечно і швидко обробити навіть великі за площею зони.

Запрошуємо вас спробувати цю процедуру і оцінити всі її переваги на власному досвіді.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Зберегти риси обличчя якомога більш молодими і привабливими вартує чимало зусиль. Саме тому сучасна косметологія розробила безліч варіантів, що дозволяють милим дамам досягти бажаного результату.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Процедура збільшення губ, входить в список найбільш затребуваних послуг, що надаються косметологами центру Vsë Gladko. Це логічно, тому що кожна жінка мріє бути володаркою чуттєвих і красивих губ.

Будьте красиві, а ми із задоволенням допоможемо вам у цьому!

Наша гордість! Роботи косметологів Vse Gladko по збільшенню губ

Збільшення губ - дуже трендова і популярна процедура серед дівчат і жінок у всьому світі. Наші косметологи - це фахівці з медичною освітою, які гарантовано подарують вам губки мрії

Наша гордість! Роботи косметологів Vse Gladko по збільшенню губ

Сучасна ін'єкційна косметологія дозволяє творити чудеса! За 1 похід до косметолога ви можете довести обличчя до ідеалу!

Чоловічий погляд, або Бланшування зморшок

Часом жінки, заглядаючи у чоловічі очі, просто не можуть відірвати погляд. Причиною тому, крім особистої харизми та інших спокусливих факторів, - здоровий, доглянутий стан шкіри.

Чоловічий погляд, або Бланшування зморшок

У сучасних чоловіків є всі можливості, щоб їх погляд, незалежно від віку, обсягу роботи і ситуації, нескінченно інтригував жіночу уяву.

У чому різниця між ботоксом і диспортом?

Еліксиру вічної молодості, який всі намагаються знайти, не існує, звичайно. Однак сучасна медицина в своєму розпорядженні має цілий ряд ефективних і надійних формул для її продовження. І вже більше 30 років людство ними користується.

У чому різниця між ботоксом і диспортом?

Мова про спеціальні препарати - «декоратори», які допомагають успішно боротися, якщо не з самим старінням, то з його ознаками. Однак, обираючи між ботоксом і диспортом, надайте перевагу грамотному лікаря. Не ризикуйте красою і здоров'ям, звертайтеся до фахівців у Vsë Gladko.