Блог

Карбоксітерапія: процедура омолоджування

Прості, малоінвазивні техніки оздоровлення і омолоджування завжди викликали інтерес. Карбоксітерапія, як один з таких методів, почала застосовуватися з 1932 року, але популярністю користується й досі, оскільки забезпечує покращення тонусу шкіри та її еластичності.

Карбоксітерапія: процедура омолоджування

Косметологи центру VseGladko із задоволення допоможуть кожному, хто хотів би повернути шкірі чудовий зовнішній вигляд і зобути про проблемні зони — ми чекаємо вас, хвертайтесь.

Процедури по догляду за обличчям

Кожен, хто звик до певного рівня догляду за собою і розраховує надовго зберегти красу і молодість, добре знає, наскільки важливі професійні косметологічні процедури по догляду за обличчям.

Процедури по догляду за обличчям

Грамотні косметологи центру лазерної косметології Vsë Gladko пропонують приємні, найбільш м'які, безболісні процедури догляду за обличчям, спрямовані на підтримку природної краси. Вам підберуть ті процедури і засоби, які будуть відповідати особливостям вашого організму, типу шкіри і віком.

 

Лазерне видалення волосся бікіні

Лазерне видалення волосся бікіні є однією з найбільш затребуваних процедур у наших центрах Vse Gladko. У сучасному суспільстві до такого способу догляду за своїм тілом вдаються не лише дівчата, а й чоловіки. Ми пропонуємо по-справжньому європейську якість послуг!

Лазерне видалення волосся бікіні

Прийшовши в центр Vse Gladko, ви можете повністю довіритися багаторічному досвіду наших фахівців, які в обов'язковому порядку проходять навчальні курси по роботі з нашим обладнанням. Всі вони мають високу кваліфікацію, що дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції волосся максимально ефективно з урахуванням індивідуальності вашої шкіри і типу волосся.

 

Перша процедура лазерної епіляції

Вас цікавить, як проходить перша процедура лазерної епіляції, який ефект вона має, а також які наслідки можуть бути? Записуйтеся до нас на консультацію, наші професійні косметологи розкажуть, як ефективно видалити небажане волосся і як доглядати за шкірою після першої процедури лазерної епіляції.

Перша процедура лазерної епіляції

Перед першою процедурою в нашому центрі Vse Gladko ви отримаєте детальну консультацію косметолога. На всі ваші питання ви почуєте відповіді, а також індивідуальні рекомендації по догляду, виходячи з вашого типу шкіри, її чутливості і особливостей.

Кращі лазери для епіляції

Позбутися небажаного волосся раз і назавжди бажають не лише жінки, а й чоловіки. З сучасними технологіями зробити це просто - достатньо скористатися послугою лазерної епіляції. Однозначно відповісти на питання: "Який лазер кращий?" - не вийде. Все залежить від типу шкіри, кольору волосся і індивідуальних особливостей. Але ми використовуємо найбільш ефективний вид лазера для видалення волосся - діодний.

Кращі лазери для епіляції

Кращі сучасні апарати для лазерної епіляції, якими користуються в наших центрах Vse Gladko, дають можливість провести процедуру швидко, навіть якщо потрібно видалити волосся з такої великої зони, як спина або ноги (повністю). Сприяють тому унікальні технології, які використовуються в апаратних системах високого класу.

Щасливі дні в центрах Vse Gladko

Ми даруємо знижку 20% на лазерну епіляцію в понеділок, середу і п'ятницю. Знижка діє на постійній основі, кількість зон не обмежена. Заощаджуй без втрати якості!

Щасливі дні в центрах Vse Gladko

Цілих 3 дні на тиждень у тебе є можливість отримати знижку на лазерну епіляцію будь-якої зони -20%!

Просто запишись і приходь в понеділок, середу або п'ятницю.

Цією пропозицією можна скористатися в філіях за адресою с. Петропавлівська Борщагівка ЖК "Щасливий" вул. Соборна 10а і с. Крюковщина ЖК "Євромісто" вул. Жулянська